Při nákupu nad 900 Kč doručení zdarma

Časté dotazy

Časté dotazy

Zde jsou nejčastější dotazy k našim produktům. Pokud zde nenaleznete co potřebujete, určitě nás kontaktujte, rádi vám odpovíme.


Proč je keratin pro moje vlasy nepostradatelný?

Keratin se vyskytuje přirozeně ve vlasech, chloupcích i nehtech a tvoří jejich ochrannou vrstvu před vnějšími vlivy. To, že vlasy začnou postrádat keratin, poznáme tak, že se začnou lámat, ztratí na vitalitě, lesku a pevnosti a začnou se třepit konečky.

Proč bych měla používat Keratin Exclusive?

Přípravek Keratin Exclusive používejte pokud jsou vaše vlasy slabé, bez lesku, nemají potřebnou sílu a třepí se. Oceníte ho i pokud si vlasy žehlíte, jelikož je ochrání před poškozením teplem a vlasy tak zároveň zůstanou déle rovné.

Moje vlasy jsou zdravé, mohu Keratin Exclusive i tak používat?

Ano, určitě můžete. Keratin Exclusive má skvělé preventivní účinky a ochrání vlas před působením vnějších vlivů jako je sluneční záření, nadměrná či nedostatečná vlhkost prostředí. Vlasy jsou díky němu chráněné v každém ročním období. Chrání vlasy při nešetrném česání a umělým vysoušením či přesoušením. Přípravek vám zaručí udržování optimální vlhkosti ve vlasech a tím i jejich ochranu.

Je vhodný také na prodloužené vlasy?

Ano, je. Prodloužené přírodní vlasy již nejsou vyživovány zevnitř a jsou náchylnější na poškození, proto potřebují mnohem větší péči. Přípravek jim zaručí ochranu a díky ní i delší životnost.

Je nutné po aplikaci použít žehličku nebo fén?

Pro zaručení účinku přípravku není třeba použít fén ani žehličku. Vlasy můžete nechat volně proschnout a upravit jak jste zvyklá.

Je rozdíl mezi keratinem, který se používá v kadeřnických salonech a Keratinem Exclusive? 

Rozdíly jsou následující:

Cena a množství: Za aplikaci keratinu v kadeřnictví zaplatíte od 1.500 Kč a více. Cena se odvíjí např. od délky vlasů. V tomto případě vydrží ve vlasech v průměru 3 – 4 měsíce. Keratin Exclusive je o objemu 200 ml a vydrží při středně dlouhých vlasech na cca 50 aplikací, s tím, že cena je 399,-Kč

Samotná aplikace:  Na návštěvu salonu ohledně aplikace keratinu je třeba si rezervovat 2-3 hodiny. V případě Keratinu Exclusive se jedná o pár minut péče v klidu domova.

Je možné keratin používat v těhotenství nebo při kojení?

Ano, samozřejmě je to možné. Přípravek neobsahuje žádnou složku, která by byla závadová jak v těhotenství tak při kojení.

Jak často a jakým způsobem se má Keratin Exclusive používat pro zaručení regeneračního a ochranného účinku?

Aplikaci doporučujeme 1-2 krát týdně, případně dle potřeby. Při častějším žehlení či sušení vlasů fénem je vhodné počet aplikací odpovídajícím způsobem upravit.

Nejprve si vlasy umyjeme klasicky, ideálně šamponem ARGAN SHAMPOO, který dodá vašim vlasům ještě větší hydrataci a poté použijeme kondicionér. Jakmile jsou vlasy pečlivě opláchnuty, vysušíme je ručníkem či jen jemně prosušíme fénem. Keratin pak aplikujeme pomocí rozprašovače rovnoměrně do celé délky vlasů a necháme působit 2 – 3 minutky. Vlasy poté rozčešeme a vyfoukáme do sucha, případně upravíme žehličkou na vlasy.

Jaký je objem lahvičky?

Lahvička Keratinu Exclusive je o objemu 200 ml.

Aplikovala jsem si Keratin Exclusive do vlasů, ale vlasy mám po něm mastné, je to možné?

K tomuto efektu může dojít při nesprávném použití. Stačí aplikovat menší množství Keratinu Exclusive a z dostatečné vzdálenosti od hlavy.

Co je kyselina hyaluronová a proč je pro mou pleť důležitá?

Jedná se o látku, která se přirozeně vyskytuje v našem těle, nejvíce v kůži. Na starost má především hydrataci kůže, pleť zjemňuje a vyhlazuje, vyplňuje vrásky a má antioxidační účinky. Nejčastěji ji najdeme v krémech či sérech, které bojují proti předčasnému stárnutí pleti. Čím jsme starší, tím máme této látky méně a pleť ztrácí na elasticitě.

Proč bych měla používat právě Hyaluron Exclusive?

Hyaluron Exclusive obsahuje 3 % kyseliny hyaluronové, což je nejvyšší možná koncentrace, která je v přípravcích povolena. Dále obsahuje extrakt z mikrořasy, která dlouhodobě vypíná pleť a další aktivní látky, které zajistí maximální hydrataci a pružnost pleti. Pleť tak získá zpět svůj mladistvý vzhled.

Můžu Hyaluron Exclusive pořídit i své mamince, sestře nebo kamarádce?

Samozřejmě, že můžete. Každá žena chce být krásná, jistě takový dáreček ocení. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště pro zralou, vysušenou, dehydratovanou a ochablou pleť, která trpí známkami stárnutí. Doporučujeme používat od 25 let.

Jak mám používat Hyaluron Exclusive a jak často?

Aplikace je velmi jednoduchá. Nejprve si důkladně odličte a usušte pleť. Poté pomocí pumpičky naneste malé množství Hyaluronu Exclusive a vmasírujte na čelo, kolem očí a úst přes krk až po dekolt. Po vstřebání séra následně použijte váš oblíbený denní nebo noční krém.

Aplikujte ráno i večer.

Jaký je objem lahvičky?

Lahvička séra Hyaluron Exclusive je 30 ml.

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.
This site is registered on wpml.org as a development site.