Při nákupu nad 900 Kč doručení zdarma

Rady a tipy

Správná péče o vlasy bez silikonů a parabenů

správná péče o vlasy

Správná péče o vlasy bez silikonů a parabenů

Toužíte po zdravých a lesklých vlasech?

Pokud chcete mít vlasy hebké a hladké jako po návštěvě v kadeřnickém salonu každý den, dopřejte si regenerační vlasovou péči, kterou můžete aplikovat i doma. Jednoduchá a pravidelná aplikace hloubkové regenerace dokáže díky svému složení s vlasy divy. Proč vlasy zatěžovat parabeny a silikony, když můžete používat přípravek bez zbytečných látek, které vlasy namáhají?

Pokud jste se již seznámila s aplikací regenerační hloubkové péče Keratinu Exclusive, jistě oceníte také skvělý doplněk pro zdravé vlasy ve formě hydratačního šamponu. Jeho výběr hraje důležitou roli pokud chcete dodat výživu kořínkům, mít přirozeně husté a lesklé vlasy.

Dlouho jsme vyvíjeli šampon Argan Shampoo Exclusive, který by byl tím nejlepším pro péči o naše a hlavně vaše vlasy. A také byl bez parabenů a silikonů. Podařilo se nám tyto složky vyloučit a naopak přidat ty účinné jako arganový olej v BIO kvalitě, provitamín B a vysoký podíl vitaminu E.

Boj za zdravé vlasy s námi zvládnete.

Leave your thought here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.
This site is registered on wpml.org as a development site.