Při nákupu nad 900 Kč doručení zdarma

Rady a tipy

Jak správně mýt vlasy

správné mytí vlasů

Jak správně mýt vlasy

Jak důležité je mytí vlasů šamponem a jak ovlivňuje voda jejich barvu a kvalitu?

Pokud si chcete dopřát hydratované vlasy a ponechat jim přírodní oleje, snažte se při jejich mytí vyhnout horké vodě. Její milovnice horké vody vlasy už při mytí vysušují včetně pokožky. Obzvláště ženy, které mají poškozené vlasy či chemicky barvené riskují, že narušený vlas mohou ještě více zatěžovat a ztratit tím na zářivé barvě.

Pokud chcete přece jen použít teplou vodu, zvolte kvalitní hydratační šampon (doporučujeme Argan Shampoo Exclusive) pro jednodušší odstranění nečistot. Při oplachování pak zvolte vlažnou voda, která vlasy „uhladí“ a budou vypadat leskleji. Samotné oplachování je pro péči o vlasy neméně důležité! Pokud šampon špatně vymyjeme, vlasy mohou být matné a u kořínků působit lepkavě a těžce.

Po vymytí šamponu nezapomeňte použít kondicionér, který vlasová vlákna krásně zjemní. I kondicionér se oplachuje. 
Po smytí kondicionéru své vlasy zabalte do velkého ručníku. Nečešte je a nemačkejte, pokud jsou ještě hodně mokré. 

Ke správnému mytí patří také kvalitní vlasová kosmetika, pořiďte si skvělou regenerační dvojici pro dokonalou péči o vlasy Keratin a Argan Shampoo Exclusive.

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.
This site is registered on wpml.org as a development site.